Właściwa regulacja brwi

Warto w związku z tym wiedzieć, że regulacja brwi nie jest trudnym zadaniem. Można ją z łatwością wykonać samemu. Na popularności zyskuje ostatnio także regulacja brwi u mężczyzn, która bywa wykonywana w ten sam sposób jak u kobiet. Podczas depilacji brwi należy usuwać pojedyncze włoski, które nie pasują kształtu naszej twarzy. Jednakże, jeśli depilujemy sobie brwi, należy starać się każdorazowo odpowiednio wybrać ich kształt. Jeśli mamy kłopot ze zbyt rzadkimi brwiami, może zostać wykona jednocześnie henna i regulacja brwi. Warto jednak wiedzieć, że henna na rzęsy, jak i najlepsza henna do brwi sprawiają, że każda twarz wygląd znacznie korzystniej niż dotychczas. Zdecydowanie najwłaściwiej jest jednak regularnie sprawdzać wygląd brwi regulacja wówczas nie zajmie zbyt dużo czasu. Jak należy wyregulować we właściwy sposób brwi?

Zabieg ten najlepiej zacząć natychmiast po umyciu się. Wtedy skóra jest czysta. Należy na początku za pomocą ołówka zaznaczyć pożądany kontur brwi. Ich wyraźna linia powinna rozciągać się na szerokość oczu. Następnie należy wszystkie włosy poza zaznaczonym obszarem usunąć. Powinniśmy jednak bardzo uważać, aby nie przesadzić, ponieważ zbyt cienkie brwi nie są ładne. Przede wszystkim regulacja brwi męskich musi być wykonywana ostrożnie. Jeśli ma się za bardzo grube brwi, można je wydepilować od dołu.

Z pewnością wiele osób chciałoby wiedzieć, ile kosztuje regulacja brwi w salonie piękności? Wydaje się, że dużo bardziej opłacalne byłoby wykonanie tego zabiegu we własnym domu za pomocą odpowiednich narzędzi, które nie są specjalnie drogie. Ale zawsze warto byłoby najpierw skontaktować się z profesjonalną i doświadczoną kosmetyczką, zanim ten zabieg wykonamy, ponieważ regulacja brwi jest bardzo delikatnym oraz czasochłonnym zajęciem, jeżeli nie mamy w tym doświadczenia.

Potrzebujesz zabiegów na twarz lub ciało? Skorzystaj z darmowej konsultacji w salonie kosmetycznym w Gdyni:

Clinica Cosmetologica Gdynia

ul. Powstania Styczniowego 22/2
81-519 Gdynia

tel. +48 791 600 607
gdynia@clinicacosmetologica.pl

https://clinicacosmetologica.pl/gdynia/5 replies on “Właściwa regulacja brwi”

 1. Kamila N. napisał(a):

  Należy pamiętać o regularności zabiegu. Częsta regulacja powoduje wolniejszy wzrost brwi.

  • Kasia napisał(a):

   Zgadzam się z tym, ciężko to zauważyć ale taka jest prawda. 🙂

   • Halina napisał(a):

    No, ja regulowałam ostatnio brwi ok. 3 miesięcy temu, więc naprawdę ważna jest regularność na początku, bo później nie trzeba robić tego tak często 🙂

 2. Kowalczyk napisał(a):

  Zgadzam się z tym, że podczas samodzielnej regulacji brwi trzeba być bardzo ostrożnym.

 3. Erita napisał(a):

  Ja zdecydowanie wolę jak robi mi to ktoś 🙂 Czuję się bardziej profesjonalnie i o dziwo, mniej mnie boli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *