Jak pozbyć się drugiego podbródka skutecznie i bezboleśnie?

Jak zlikwidować drugi podbródek? To pytanie wyjątkowo często pada w gabinetach medycyny estetycznej. Pacjenci przychodząc z tym problemem, licząc na pomoc specjalistów, mają nadzieję, że ich kłopoty z luźną skórą w okolicy podbródka znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Specjalista kosmetolog szybko udzieli odpowiedzi na pytanie jak zlikwidować drugi podbródek. Drugi podbródek to efekt działania kliku czynników:

  • osłabienia włókien kolagenowych oraz elastylowych w skórze,
  • gromadzenia się w tym newralgicznym punkcie zbędnej tkanki tłuszczowej,
  • stałego działania grawitacji

podwójna brodaPodwójny podbródek to powód licznych kompleksów, szczególnie duży problem stanowi dla pań i to one najczęściej przychodzą po pomoc do kliniki chirurgii plastycznej. Skalpel to jednak ostateczność, w większości przypadków aby osiągnąć zadowalające efekty wystarczy odbyć serię bezinwazyjnych zabiegów kosmetycznych. Celem tych zabiegów jest pobudzenie skóry do szybszej produkcji kolagenu i elastyny oraz do redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej. Pozwala to wymodelować podbródek na tyle mocno aby dać zadowalający efekt wizualny. Podwójny podbródek wyraźnie się zmniejsza a kondycja skóry znacząco się poprawia.

Zobacz jakie zabiegi są stosowane na podwójny podbródek: https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/drugi-podbrodek/

Drugi podbródek u szczupłej osoby to wbrew oczekiwaniom równie częsty problem. Owszem, mniejsza ilość tkanki tłuszczowej pozwala dłużej cieszyć się piękną linią podbródka niż ma to miejsce w przypadku osób z nadwagą nie jest to jednak efekt trwały. Drugi podbródek nie omija nikogo. Choć drugi podbródek u szczuplej osoby łatwiej poddaje się zabiegom, nie należy oczekiwać znaczącej różnicy w efektach między osobami szczupłymi a otyłymi.

Jak się pozbyć drugiego podbródka?

Zabiegi kosmetyczne, które wymienimy niżej wielokrotnie sprawdziły się już w działaniu, a likwidacja drugiego podbródka za ich pomocą jest całkowicie bezpieczne. Skuteczność tych zabiegów gwarantują producenci oraz kadra specjalistów z dziedziny medycyny estetycznej. Oczywiście standardem jest, że przed podjęciem decyzji o zabiegach specjalista kosmetologii bardzo dokładnie bada pacjenta oraz przeprowadza szczegółowy wywiad. Celem tego jest wyeliminowanie wszelkiego ryzyka wystąpienia powikłań oraz zagwarantowanie, że przeprowadzone zabiegi dają oczekiwane efekty.

Sprawdź jakie zabiegi likwidują drugi podbródek: http://lifemedica.pl/baza_wiedzy/zabiegi-medycyny-estetycznej-pozwalajace-zlikwidowac-drugi-podbrodek/

Zabiegi na drugi podbródek wykonuje się z użyciem następujących urządzeń:

  • Pollogen Legend Maximus
  • Ultraformer III HIFU
  • Mobilift
  • Venus Legacy
  • Icoone
  • Karboksyterapia Reology 2

Marzenie o pięknej, długiej szyi oraz wspaniale zarysowanej linii podbródka można zrealizować poddając się serii zabiegów kosmetycznych. Na ostateczne efekty ich działania trzeba jednak poczekać nawet kilka miesięcy, ponieważ skóra potrzebuje czasu aby proces regeneracji pobudzony zabiegami zdążył doprowadzić do znaczącej poprawy jej kondycji. Likwidacja drugiego podbródka jest możliwa. W gabinecie kosmetycznym każdy może uzyskać potrzebne informacje oraz odpowiedź na pytanie jak się pozbyć drugiego podbródka? Zabiegi na drugi podbródek choć czasochłonne, są wyjątkowo skuteczne.

Jak pozbyć się drugiego podbródka skutecznie i bezboleśnie?
5 (100%) 17 głosów