Najskuteczniejszy Laser Vectus Do Depilacji – Depilacja Laserowa Gdynia

Depilacja laserowa laserem Vectus

usuwanie owłosienia na pośladkachZwykłe produkty do depilacji , choć dla wielu osób są wystarczające, grożą odrastaniem włosków, a także ich wrastaniem. Laserowe usuwanie owłosienia jest polecane również przez lekarzy-dermatologów  w przypadku zapalenia mieszków włosowych oraz wspomnianego wrastania włosków. Polega na zniszczeniu włosków wraz z mieszkami za pomocą wiązki lasera o dużej mocy. Sama procedura jest bardzo prosta. Specjalna głowica jest przykładana do miejsca, które ma zostać wydepilowane. Podczas tej czynności pacjent odczuwa przyjemne ciepło pochodzące z głowicy. Cały zabieg trwa tylko kilka minut, a efekty widoczne niemal od razu są trwałe. Ta metoda jest opisywana jako wysoce skuteczna, bezpieczna, szybka i bezbolesna. Jakie technologie stoją za sukcesem lasera Vectus od firmy Palomar?

DepilacjaVectus – Depilacja laserowa Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2cc, 81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 65 99
https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia/

1. Czytnik poziomu melaniny Skintel

Funkcją czytnika jest określenie poziomu melaniny w skórze. Na jego podstawie laser może dobrać odpowiednie parametry indywidualnie, w zależności od potrzeb pacjenta. To rozwiązanie pomaga ustawić właściwą temperaturę w taki sposób, aby była dostatecznie wysoka do usunięcia niechcianych włosków, ale nie istniało zagrożenie poparzeniem. Laser Vectus jako jedyny posiada wbudowany taki czytnik, co czyni go wysoce bezpiecznym. Otrzymał certyfikat FDA przyznawany przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków.

2. System chłodzenia Advanced Cooling

Zaawansowany system chłodzenia Advanced Cooling podobnie jak czytnik Skintel odpowiada za bezpieczeństwo podczas zabiegu. Jego rolą jest chłodzenie skóry przed, w trakcie i po bezpośrednim użyciu wiązki lasera, co zmniejsza ryzyko poparzeń oraz zwiększa komfort zabiegu. Advanced Cooling tworzy depilację bezbolesną dla większości pacjentów. Wyjątkiem są osoby o niskim progu bólu, które mogą odczuwać pieczenie lub szczypanie.

3. Technologia Photon Recycling

Technologia Photon Recycling jak wskazuje nazwa używa ponownie światła odbitego od skóry w wyniku zabiegu. Głowica lasera wyposażona w niewielkie lusterka emituje światło, które wnika w skórę. Jednak nie wnika ono w całości. Reszta światła w większości laserów odbija się od skóry i ,,marnuje się” , natomiast w depilacji Vectusem zostaje ponownie odbita od lusterek w głowicy i skierowana znów skórę. Dzięki temu rozwiązaniu w skórę trafia 100% światła, podczas gdy w pozostałych laserach jedynie około 20%, co znacznie wydłuża sam zabieg.

  • Czego można spodziewać się po zabiegu?

Po zabiegu skóra może być zaczerwieniona i opuchnięta, co powinno zniknąć po paru godzinach, ewentualnie po kilku dniach.

  • Czy procedurę trzeba powtarzać?

Pierwszy zabieg usuwa jedynie włoski będące w fazie wzrostu. Kolejny powtórzony za 1 lub 2 miesiące powinien pomóc trwale pozbyć się pozostałego owłosienia. W niektorych przypadkach konieczne są zabiegi przypominające wykonywane co kilka miesięcy lub co kilka lat.

  • Jakie istnieją przeciwwskazania do zabiegu?

Główne przeciwwskazania to: ciąża i karmienie piersią, infekcje skóry, świeża opalenizna, otwarte rany na skórze, przyjmowanie retinoidów oraz leków i ziół fotouczulających, rozrusznik serca, choroby takie jak łuszczyca, bielactwo, epilepsja, cukrzyca.

  • Czy konieczne są konsultacje z lekarzem-specjalistą?

Kliknij link i dowiedz się jeszcze więcej: https://www.rmf.fm/magazyn/news,17482,czy-depilacja-laserowa-jest-skuteczna.html

Konsultacje ze specjalistą są niezbędne dla przeprowadzenia bezpiecznego zabiegu dla pacjenta. Lekarz w wywiadzie dowie się czy nie występują żadne poważne przeciwwskazania do wykonania procedury, dlatego też nie wolno ukrywać chorób i stanów, które mogłyby stworzyć niebezpieczeństwo zagrażające zdrowiu lub życiu.

5/5 - (5 Głosów)