Usuwanie zmarszczek pod oczami – co zrobić, gdy domowe sposoby zawodzą?

Zmarszczki pod oczami prędzej, czy później dotkną każdego z nas. Jest to naturalny efekt procesu starzenie się naszego organizmu. Skóra stopniowo, wraz z wiekiem traci jędrność oraz elastyczność i regeneruje się coraz wolniej – bezpośrednim tego efektem są właśnie rzeczone zmarszczki wokół oczu.

Metody medycyny estetycznej spod szyldu zmarszczki pod oczami – zabiegi

Likwidacja zmarszczek pod oczami metodami domowymi jest praktycznie niemożliwa. Na szczęście jednak możemy skorzystać z bogatej oferty salonów medycyny estetycznej. W ich asortymencie możemy znaleźć szereg zabiegów. Do najpopularniejszych z nich należą:

  • Ultraformer III – HIFU
  • Laser Palomar Emerge
  • Harmony XL pro NIR
  • Pollogen LEGEND – Surgen oraz Maximus
  • Mobilift M6
  • GeneO+
  • Dermapen 3/ Mezopen
  • Peelingi
  • Głowica Hot-Cold

Zmarszczki wokół oczu – skorzystaj z zabiegów laserowych Polomar oraz Harmony

Zmarszczki mimiczne pod oczami są wręcz doskonałym wskazaniem do zastosowania metod laserowych. U podłoża ich działania leży precyzyjne podgrzewanie wybranych warstw skóry i stymulowanie ich do regeneracji. Bezpośrednim efektem tych działań jest pięknie wyglądająca, odmłodzona skóra.

Ultraformer III – innowacyjne usuwanie zmarszczek pod oczami

niebieskie okoJak zlikwidować zmarszczki pod oczami? Skorzystaj z zabiegu Ultraformer III. Ta innowacyjna metoda opierająca się na mechanicznej stymulacji skóry jest prawdziwym hitem w klinikach medycyny estetycznej. Wysoka skuteczność i pełnego bezpieczeństwo to tylko jedne z wielu jej zalet.

Chcesz dowiedzieć się więcej o skutecznych zabiegach na zmarszczki pod oczami? Sprawdź: http://drkomorowska.pl/arts/zmarszczki-pod-oczami-sposoby-na-redukcje/

Zmarszczki pod oczami – wskazanie do zabiegu Pollogen LEGEND

Usuwanie zmarszczek pod oczami z wykorzystaniem urządzenia Pollogen jest jeszcze szybsze i skuteczniejsze. To wszystko dzięki wykorzystaniu dwóch uzupełniających się energii działających na skórę i stymulujących jej regeneracje – energii elektrycznej i cieplnej. Metody charakteryzują się co oczywiste pełnym bezpieczeństwem.

Jak zlikwidować zmarszczki pod oczami? – skorzystaj z zabiegów Mobilift oraz Dermapen 3/Mezopen

Te dwie metody spod szyldu zmarszczki pod oczami zabiegi charakteryzują się wspólnym mechanizmem działania – stymulacją wchłaniana przez skórę serum regeneracyjnego. Efekt obu zabiegów widoczny jest już po pierwszych sesjach.

GeneO+ oraz głowica Hot-Cold – doskonałe metody na zmarszczki mimiczne pod oczami

Obie metody opierają się na stymulacji tkanek skóry do szybszej regeneracji. GeneO+ wykorzystuje ku temu energię mechaniczną, natomiast głowica Hot-Cold energię termiczną. Efekt jest podobny – likwidacja zmarszczek.

Likwidacja zmarszczek pod oczami – peelingi

Peelingi stanowią najdelikatniejszą formę walki ze zmarszczkami. Ich działanie polega na złuszczaniu martwego naskórka i tym samym wyrównywaniu powierzchni skóry.

Usuwanie zmarszczek pod oczami – co zrobić, gdy domowe sposoby zawodzą?
5 (100%) 17 głosów