Nowoczesne i bezpieczne zabiegi na twarz

Nowoczesne i bezpieczne zabiegi na twarz oferowane w Clinica Cosmetologica to idealne rozwiązanie dla osób, którym nie wystarcza sama pielęgnacja twarzy. Obecnie, bez użycia skalpela jesteśmy w stanie skutecznie zredukować zmarszczki, nawilżyć i ujędrnić skórę, a nawet wzmocnić osłabione włosy. Dostępna, szeroka oferta obejmuje następujące zabiegi kosmetyczne na twarz.


1. Dermapen / Mezopen

Dermapen i Mezopen to zabiegi medycyny estetycznej na twarz, dzięki którym możemy zredukować zmarszczki, poprawić jędrność, odmłodzić i zregenerować skórę, usunąć przebarwienia i cienie pod oczami. Zabiegi pobudzają produkcję kolagenu i elastyny, są nie tylko skuteczne ale i całkowicie bezpieczne.

2. Geneo+

Jest to jeden z zabiegów, gdzie efekty można zauważyć od razu. Urządzenie Geneo+ oferuje dwie opcje – NeoRevive® (nadający efekt zredukowania zmarszczek i cieni pod oczami, cera zostaje widocznie odmłodzona, poprawia się owal twarzy) oraz NeoBright® (efektem jest odżywiona i rozjaśniona skóra).

3. Ultradźwięki

Ultradźwięki wykorzystuje się do uzyskania gładkiej, napiętej skóry i redukcji rozszerzonych naczynek. Metoda polega na zastosowaniu odpowiednio dobranej ampułki.

4. Zabiegi z użyciem kwasów (salicylowego, pirogronowego, glikolowego oraz migdałowego)

Kwasy świetnie radzą sobie z cerą problematyczną, ze skłonnością do trądziku i wyprysków. Pomagają uzyskać gładką, jednolitą cerę bez przebarwień.

5. Retix C

Zabieg Retix C stosuje się w licznych problemach z cerą. Dzięki niemu możemy zredukować trądzik, zmarszczki, przebarwienia, poprawić jędrność skóry. Zabieg opiera się na zastosowaniu retinolu, antyoksydantów i witaminy C.

6. Mikrodermabrazja

Zabieg wykorzystuje specjalną głowicę, która usuwa obumarły naskórek. W efekcie uzyskujemy gładką, jednolitą cerę ze zredukowanymi zmarszczkami i przebarwieniami.

7. Acnelan

Acnelan skutecznie zwalcza problemy trądzikowe oraz przebarwienia i blizny potrądzikowe. Działanie zabiegu opiera się na użyciu 4 aktywnych składników (kwasu salicylowego, migdałowego, szikimowego i sodium lepargilate).

8. Peeling Kawitacyjny

Zabieg, który wykorzystuje działanie fal ultradźwiękowych do głębokiego oczyszczenia cery i usunięcia obumarłego naskórka, bakterii i nadmiaru sebum.

9. Pollogen Legend: Surgen, Maximus

Pollogen Legend wykorzystuje nowoczesne urządzenie w celu zredukowania zmarszczek, ujędrnienia cery, usunięcia przebarwień, zmniejszenia worków i cieni pod oczami.

10. Emerge

Emerge to niezwykle skuteczne zabiegi laserowe na twarz. Opierają się one na działaniu lasera frakcyjnego do głębokiej regeneracji skóry.

11. Laser Harmony XL

Laser Harmony XL wykonuje zabiegi pielęgnacyjne twarzy szyi i dekoltu. Ma on za zadanie odmłodzić cerę, pobudzić kolagen, nadać efekt liftingu twarzy.

12. Mobilift M6

Zabieg ten wykorzystuje mechaniczną stymulację do naturalnej reaktywacji komórek twarzy i nadaje efekt widocznego odmłodzenia cery.

13. Masaże twarzy

Zabiegi pielęgnacyjne na twarz, opierające się na masażu widocznie poprawiają stan naszej cery a dodatkowo zapewniają relaks. Poprawione zostaje krążenie, a skóra wygląda o wiele młodziej.

14. Laser Varilite

Laser Varilite służy do zamykania rozszerzonych naczynek i zmniejszenia rumienia.

15. Głowica Hot-Cold

Masaż Głowicą Hot-Cold zapewnia poprawę stanu naczyń krwionośnych, co nadaje cerze efekt ujędrnienia i odmłodzenia.

16. Mezoterapia igłowa osoczem

Metoda ta opiera się na zastosowaniu osocza bogatopłytkowego do uzyskania widocznej poprawy kondycji włosów.

17. Mezoterapia igłowa koktajlem witaminowym

Zabieg wykorzystuje specjalne koktajle odżywcze, które zostają wprowadzone w głębokie partie skóry. Jest on stosowany do poprawy kondycji włosów, ujędrnienia skóry, redukcji cellulitu i rozstępów.

18. Badanie Trichogram i Trichoskopia

Są to bezbolesne i skuteczne metody, które umożliwiają wykonanie oceny stanu skóry głowy i uzyskanie przyczyny wypadania
włosów.

Warto także wspomnieć o tym, że konsultacje przed zabiegiem są całkowicie darmowe.

5/5 - (43 Głosy)