Zabiegi odchudzające – metody na szybkie odchudzanie

Odchudzanie pojęcie dla wielu brzmi bardzo negatywnie. Kojarzy się wyłącznie  z ograniczeniami i utrapieniami. Jednak jaką inną metodę zastosować, aby zrzucić zbędne kilogramy?

XXI w. jest wiekiem, który obfituje w problemy takie jak nadwaga czy otyłość. Co ma na to wpływ? Otóż wiele czynników:

 • Nieodpowiednia dieta,
 • Brak aktywności fizycznej,
 • Szybkie tempo życia,
 • Choroby,
 • Przyczyny genowe,
 • Itd.

Skuteczne odchudzanie

Niekiedy zdarza się inna sytuacja. Czasem stosujemy się do adekwatnej diety i ciężko trenujemy, przy czym jesteśmy zdrowi, a waga nadal nie spada. W tych przykładach problemem jest najczęściej jedna część naszego ciała np. tkanka tłuszczowa gromadzi się tylko na brzuchu czy udach.

Redukcja tkanki tłuszczowej

Jesteś posiadaczem tkanki tłuszczowej, która jest niezwykle uporczywa? Nie przejmuj się! To dla Ciebie mamy rozwiązanie. Z tkanką tego typu najłatwiej poradzisz sobie przy pomocy specjalnych zabiegów medycyny estetycznej. Redukcja tkanki tłuszczowej będzie niezwykle skuteczna. Najlepszym rozwiązaniem będą zabiegi odchudzające takie jak:

 • Venus Legacy,
 • Icoone,
 • Cellu M6 Integral,
 • Maximus Pollogen LEGEND,
 • Karboksyterapia Reology2,
 • Endermologia LPG.

Są to zabiegi odchudzające na najwyższym poziomie, które zapewnią szybkie odchudzanie.

Zabiegi odchudzające – szybkie odchudzanie

„Zabiegi odchudzające w medycynie estetycznej i kosmetologii to bardzo efektywne i skuteczne sposoby na pozbycie się niechcianej tkanki tłuszczowej”

Oto lista najlepszych i najszybszych zabiegów:

Venus Legacy – redukcja tkanki tłuszczowej

Zabieg podczas, którego tkanka tłuszczowa jest rozgrzewana przy pomocy fal radiowych. Jest on niezwykle komfortowy i bezpieczny, gdyż zostały zastosowane w nim najnowsze techonolgie takie jak Multipolarna Fala Radiowa, Impulsowe Pole Magnetyczne, VariPulse oraz Real Time Thermal Feedback. Pozwoli to na redukcję Twojej tkanki tłuszczowej.

Sprawdź więcej informacji o zabiegach odchudzających: http://lifemedica.pl/baza_wiedzy/zabiegi-odchudzajace-czyli-skutecznie-pozbyc-sie-tkanki-tluszczowej/

Laser Icoone zabieg na odchudzanie

Ta metoda zakłada specjalistyczny masaż, który jest wykonywany pod ciśnieniem. Specjalnym narzędziem jest tutaj głowica masująca, przeznaczona do tego typu masażu. Jest to niezwykły zabieg na odchudzanie, który powoduje przede wszystkim rozbicie i usunięcie lipidów. Co więcej wykonywany jest także drenaż limfatyczny oraz dochodzi do oczyszczenia tkanek z toksyn oraz wzmocnienia skóry.

Cellu M6 Integral na redukcję tkanki tłuszczowej

To z kolei kolejny rodzaj masażu, gdy jest wykonywany dochodzi do rozbijana  tkanki tłuszczowej. W konsekwencji zostaje ona usunięta. Co więcej to nie koniec zalet. Konsekwencją tego świetnego zabiegu jest ujędrnienie skóry.

Maximus

Urządzenie Pollogen Legend to jedno z tych, za pomocą którego jest wykonywany zabieg Maximus. Działa na kilka warstw tkanki. Po pierwsze fale radiowe podgrzewają tkankę do 60°C,w wyniku czego następuje upłynnienie tłuszczu. Po drugie pobudza mięśnie, dzięki czemu tkanka tłuszczowa jest usuwana jeszcze szybciej. Jest to świetny zabieg odchudzający.

Karboksyterapia Reogoly2 – zabieg odchudzający

Innowacyjny zabieg – podczas niego podaje się podskórnie i śródskórnie  medyczny dwutlenek węgla, który skutecznie rozbija lipidy.

 Zabiegi odchudzające –  skuteczne odchudzanie

Jak widać, gdy tradycyjne sposoby zawodzą istnieją inne, równie skuteczne metody, aby pozbyć się niechcianej, kłopotliwej tkanki tłuszczowej. Każdy zabieg odchudzający zapewni szybkie odchudzanie w prosty i łatwy sposób, a co najważniejsze gwarantujący skuteczne odchudzanie. Każda z Was może dobrać odpowiedni dla siebie zabieg, który pozwoli spełnić Wasze indywidualne marzenia.

5/5 - (9 Głosów)