Powiększanie ust, czyli bądź piękna

Kwas hialuronowy występuje naturalnie w organizmie człowieka. Jego działanie oparte jest na wiązaniu cząsteczek wody. Modelowanie i powiększanie ust, można wykonać właśnie przy użyciu kwasu hialuronowego. Zabieg przeprowadzony zgodnie z zaleceniami i przez odpowiednio wykwalifikowany personel jest zupełnie bezpieczny.

Jak sprawić sobie większe usta?

Każda kobieta marzy o idealnym wyglądzie, a często naturalne usta nie spełniają wymagań. Dlatego kobiety decydują się na ich wyrównanie, bądź powiększenie. Często zadają sobie pytania, jak powiększyć usta w sposób naturalny? Aby odpowiednio wymodelować kształt ust, można wykonać powiększanie ust kwasem hialuronowym, który nada kształtu i doskonale wypełni kontur ust. Nie należy zapominać, że zabieg nie jest trwały. Powiększanie ust może być powtarzane, w zależności od potrzeby. Pierwotny efekt utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy, w zależności od predyspozycji danej osoby.

Czy każdy może wykonać zabieg modelowania ust?

Wypełnianie ust kwasem hialuronowym może wykonać każdy, nie ma ograniczeń wiekowych.

Kiedy można zastosować zabieg?

Wskazaniem jest:

  • wypełnianie zmarszczek w obrębie ust
  • asymetria ust
  • powiększanie ust
  • modelowanie ust

Powiększanie ust – przeciwwskazania:

  • ciąża
  • problemy skórne
  • aktywna opryszczka
  • skłonność do występowania blizn przerostowych,
  • nadwrażliwość na substancje czynną
  • choroby układu immunologicznego.

Jak wygląda zabieg?

Naturalne powiększanie ust uzyskuje się stosując wstrzykiwanie kwasu hialuronowego.  Można tego dokonać za pomocą igły, bądź specjalnie przeznaczonej do tego celu kaniuli. Zastrzyki z kwasu hialuronowego mogą być bolesne. Aby uniknąć dyskomfortu, zalecane jest zastosowanie znieczulenia. Można skorzystać ze znieczulenia dentystycznego, bądź miejscowego, np. w postaci specjalnie przeznaczonej do tego celu maści. Wypełnianie ust jest zabiegiem bezpiecznym. Jednak wykonując powiększanie ust kwasem hialuronowym, nie należy zapominać o konsultacji lekarskiej, która rozwieje wszystkie wątpliwości.

Czy należy specjalnie przygotować się do zabiegu?

Przed wykonaniem zabiegu nie należy przegrzewać okolic twarzy (unikać słońca, nie stosować solarium, ograniczyć wykonywanie intensywnych ćwiczeń fizycznych). Do 3 dni przed nie powinno się zażywać doustnych leków przeciwbólowych i przeciwzapalnych. Przed zabiegiem, osoba uprawniona powinna przeprowadzić krótki wywiad z pacjentem, który wykluczy przeciwwskazania do wykonania zabiegu.

Powikłania  po zabiegu

Może pojawić się opuchnięcie, zaczerwienienie, czy mały krwiak. Jednak objawy ustąpią same, po kilku dniach. Wypełnienie ust jest zabiegiem bezpiecznym. Jednak tuż po wstrzyknięciu kwasu hialuronowego, należy zastosować się do kilku zasad: nie należy uciskać miejsc iniekcji i unikać ciepła (nie wystawiać się na promienie słoneczne i nie korzystać z solarium).

Podsumowanie

Modelowanie ust kwasem hialuronowym  jest korzystnym rozwiązaniem, jeśli cenimy sobie naturalny wygląd i
praktycznie natychmiastowy efekt. Powiększanie ust zapewni nam komfort oraz zatuszuje niedoskonałości.
Usta staną się jędrne i doskonale nawilżone. Efekt odmłodzenia będzie widoczny już po pierwszym zabiegu.

Powiększanie ust, czyli bądź piękna
5 (100%) 27 głosów