Jak wykonać masaż biustu?

Mały biust to dla wielu kobiet powód do wstydu zwłaszcza wtedy, gdy w ich najbliższym otoczeniu znajdują się panie o nieco bardziej obfitych kształtach. Oczywiście, aby powiększyć biust, można zdecydować się na operację plastyczną, jednak czy warto? Piersi po takiej operacji wyglądają nienaturalnie, a oprócz tego taki zabieg jest bardzo kosztowny i stanowi zbyt duże ryzyko dla zdrowia. Dużo lepszą alternatywą jest np. regularne wykonywanie masażu piersi, jednak jak wykonać masaż biustu, aby cieszyć się większymi piersiami? Czy Frashe – odbuduj biust będzie świetnym dodatkiem do kuracji?

Masaż biustu

Decydując się na masaż biustu, który jest ciekawą alternatywą bezoperacyjnego powiększania biustu, w celu powiększenia piersi, należy przede wszystkim pamiętać o tym, aby nie był on zbyt bolesny, jednak równie ważne jest to, aby zawsze wykonywać go w kierunku pach, nigdy na odwrót. Piersi można masować pojedyczno lub obydwie naraz, jednak jest to uzależnione głównie od indywidualnych upodobań każdej kobiety. Jeśli chodzi o samą technikę to najlepiej, aby masaż biustu był wykonywany okrężnymi ruchami, jednak należy również pamiętać o tym, aby kierować się w dół mostka. Niezwykle ważne jest to, aby nie wykonywać zbyt intensywnych i mocnych ruchów, ponieważ skóra wokół piersi jest zbyt delikatna i mogłaby się niepotrzebnie rozciągnąć. Na jedną pierś należy wykonać około 100 okrążeń, pamiętając jednak o tym, iż należy ją lekko uciskać. Po takim masażu warto polać piersi strumieniem raz ciepłej, a raz zimnej wody, dzięki czemu krążenie krwi ulegnie poprawie, a piersi z pewnością będą wyglądać na większe. Wyżej wymieniony poprawny masaż piersi przyniesie zbawienne efekty.

Masaż przy użyciu odpowiedniego preparatu

Aby efekty masażu biustu byłe jeszcze lepsze warto do jego wykonania oraz codziennej pielęgnacji wprowadzić odpowiedni kosmetyk. Najważniejsze w takim preparacie jest to, aby zawierał on w swoim składzie wyłącznie naturalne wyciągi roślinne, ponieważ bezpieczeństwo podczas stosowania takiego preparatu jest niezwykle ważne. Z tego też względu warto sięgnąć po krem Frashe, który stosowany regularnie pomaga uszczelnić naczynia krwionośne i poprawić krążenie krwi, dzięki czemu piersi stają się jędrniejsze i nieco większe.

Rate this post