Czy istnieją skuteczne kremy na cellulit bez parabenów, SLSów i chemii?

Nie lubimy cellulitu. Dla kobiet, które wiedzą jak ważna jest pewność siebie i które cenią sobie odpowiednią pielęgnacje, cellulit jest  wrogiem wymagającym szybkiej i radykalnej walki. Krem na cellulit to dobra metoda na rozwiązanie problemu, jednak o podstawowej skuteczności świadczy przede wszystkim dobór składników! Skuteczny krem na cellulit, żeby właściwie odżywić skórę, zredukować tak zwaną pomarańczową skórkę i jednocześnie nie wywołać żadnych podrażnień ani alergii, powinien być przede wszystkim oparty na składnikach naturalnego pochodzenia. Parabeny, SLSy, PEGI i inne tajemnicze substancje chemiczne, które zasiedlają wiele kremów, nie wpływają dobrze na skórę, lecz przeciwnie – niszczą, alergizują i przyspieszają procesy starzenia. Czy więc wybór odpowiedniego kremu to łatwe zadanie? Jaki krem wybrać i jak go stosować?

KREM NA CELLULIT – SYSTEMATYCZNOŚĆ JEST NAJWAŻNIEJSZA

Stosowany przy okazji krem na cellulit, wcale cellulitu nie zmniejszy. Regularne wcieranie (najlepiej okrężnymi ruchami, przy uciskaniu najgorzej zmienionej tkanki) zapewnia natomiast właściwe efekty. To ważne, żeby smarowanie włączyć np. w poranny i wieczorny rytuał pielęgnacyjny. Dzięki temu nie tylko odpowiednie składniki przedostaną się do najgłębszej warstwy skóry i rozpoczną swoje aktywne działanie, ale też odczujemy przyjemność i komfort towarzyszący stosowaniu kosmetyków. Warto pamiętać, że im wcześniej rozpoczniemy walkę z cellulitem, tym lepiej.

Sinial – SKUTECZNY KREM NA CELLULIT

krem na pomarańczowa skórkęKrem na cellulit Sinial przyspiesza rozkład hydrolityczny w tkance tłuszczowej. Proces ten nazywany jest lipozą i coraz częściej wykorzystuje się go w zabiegach medycyny estetycznej. gwarantuje lipozę bez użycia skalpela, lasera czy dawki zastrzyków. Naturalne składniki zawarte w Sinialu nieinwazyjnie walczą z cellulitem i zapobiegają pojawieniu się nowego. Oprócz tego, krem:

  •  Zawiera składniki detoksykujące
  • Poprawia mikrokrążenie
  •  Nawilża, odżywia i regeneruje skórę
  •  Jest lekki i szybko się wchłania. O tłustej, masłowej konsystencji możecie już więc zapomnieć!

KREM TO NIE WSZYSTKO

Krem antycellulitowy jest z pewnością sprzymierzeńcem w walce z cellulitem, jednak nie w każdym przypadku przyniesie oczekiwane zmiany. Jeśli na naszym ciele, w miejscach takich jak uda, pośladki, piersi lub ręce znajduje się już wieloletni, niczym niezwalczany cellulit, trudno mówić o zwycięstwie pielęgnacji. Każda pojawiająca się zmiana wymaga natychmiastowego działania, a odkładanie cellulitu na czas nieokreślony, powoduje jego stałość i odporność na składniki.

Równie ważna kwestią jest prowadzenie zdrowego stylu życia. Aktywność fizyczna, regularne ćwiczenia na cellulit (np. bieganie 2 razy w tygodniu od 30 minut do 1 godziny) powodują nie tylko utratę zbędnych kilogramów tłuszczu, ale też wzmacniają mięśnie i wytrzymałość skóry. Dostarczanie odpowiednich składników odżywczych przy prowadzeniu zbilansowanej diety (witaminy, zdrowe tłuszcze pochodzenia naturalnego, białka, węglowodany i inne pierwiastki mineralne!) to gwarancja właściwej przemiany materii i zdrowego ciała. Warto pamiętać w szczególności o witaminie A i witaminach z grupy B, które wpływają na jędrność i stan całej skóry ciała. Dostosowanie kalorii do trybu życia, wieku i płci także powinno być priorytetem w walce z cellulitem.

I jeszcze jedno – stres! O szkodliwym działaniu stresu mówi się już wszędzie. Nie jest to jednak wymyślony problem czy chwyt marketingowy, ale produkt uboczny szybkiego, nowoczesnego stylu życia. Redukcja stresu, wypoczynek i zdrowy sen zapewniają odpowiednią higienę codzienności, przyczyniając się do najlepszego, właściwego funkcjonowania organizmu. Krem antycellulitowy może zwalczyć zmorę wielu kobiet, jednak dla zwiększenia efektu trzeba zadbać o siebie kompleksowo, na każdej płaszczyźnie i sferze życia.

Więcej na ten temat przeczytasz w serwisie https://usunac-cellulit.pl

5/5 - (16 Głosów)