Depilacja miejsc intymnych

Estetyczny wygląd okolic bikini to zadanie zarówno bolesne, jak i trudne do utrzymania pod katem dobrego efektu. Chyba, że zdecydujemy się na trwałe pozbycie się owłosienia z tych okolic.

Depilacja okolic bikini- tematem newralgicznym

Depilacja okolic intymnych jest często trudnym tematem. Większość pań na hasło: depilacja sfery bikini, krzywi się. Dlaczego w XXI wieku depilacja jest nadal tematem wstydliwym i bolącym? Zły wybór metody depilacji okolic bikini, skutkuje niestety licznymi podrażnieniami, przebarwieniami, problemem wrastających włosów, stanem zapalnym mieszków włosowych. Jest to zarówno niezdrowe, jak i nieestetyczne. Panie, które borykają się z wrastającymi włoskami- często skarżą się na bolące krosty i swędzenie. Okolice intymne są punktem newralgicznym, jeśli chodzi o depilację: trudno dostępne zakamarki, ogromna wrażliwość na zacięcie. Dlatego tak trudno jest się perfekcyjnie wydepilować, nie uszkadzając przy tym skóry.

Laserowe usuwanie włosków

Z pomocą przychodzi nam nowoczesna, ultra-bezpieczna depilacja laserowa. Ta metoda dociera szybko nawet w sfery głębokiego bikini. Pomaga również raz na zawsze uporać się z problemem owłosionych pośladków i kłopotliwej szpary między pośladkami. Metoda ta jest szczególnie polecana paniom, które mają nieprzyjemne doświadczenia z depilatorami, maszynkami do golenia, ale również z podrażnieniami po chemicznych próbach usuwania włosów. Włosy w miejscu intymnym pojawiają się bardzo szybko, są mocne, sztywne i trudne do usunięcia. Dzięki metodzie depilacji laserowej szybko, łatwo, bezpiecznie i w sposób trwały uporasz się z szybko rosnącymi, wrastającymi włosami łonowymi. O tym, czy zabieg depilacji jest możliwy do przeprowadzenia, decyduje kosmetolog na wstępnej wizycie, po której klientka jest kwalifikowana do zabiegu. To właśnie na wstępnej wizycie kwalifikacyjnej dokładnie sprawdzany jest stan skóry- pod lupę brane są przebarwienia, alergie, stany zapalne. Podczas takiej wizyty, dermatolog wyjaśnia wszystkie przeciwwskazania, skrupulatnie bada tę część ciała, która ma być poddana depilacji. Zabieg ten- w zależności od wielkości obszaru poddawanego depilacji- może być krótszy lub dłuższy. Jednak ogólny, średni czas zabiegów jest relatywnie krótki, a przy tym całkowicie bezbolesny.

Czy laserowe usuwanie owłosienia boli? Najnowsza technologia i systemy chłodzenia skóry, minimalizują ryzyko odczucia jakiegokolwiek do zera. To właśnie wpływa na komfort całego zabiegu. Klienta może swobodnie odetchnąć z ulgą i poczuć się tak, jakby oddawała się standardowym zabiegom kosmetycznym.

Efekty laserowego usuwania owłosienia:

  • Trwałe usunięcie włosków po kilku zabiegach,
  • Gładka skóra,
  • Komfort psychiczny, że włosy nie będą odrastać np. podczas urlopu,
  • Wydepilowana skóra bez podrażnień,
  • Ograniczenie ryzyka rozwoju infekcji skórnych,
  • Wzrost komfortu podczas stosunku i zabaw erotycznych

Współcześnie zabieg usuwania owłosienia za pomocą lasera jest jedną z najchętniej wybieranych metod depilacji ze
względu na skuteczność i efektywność przeprowadzanego zabiegu oraz relatywnie tani koszt jego wykonania.
Zabieg jest bezpieczny, a jego przebieg indywidualnie dopasowany do stanu skóry każdej klientki.

Laserowe usuwanie owłosienia w Clinica Cosmetologica Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2
81-519 Gdynia
tel. +48 791 600 607
gdynia@clinicacosmetologica.pl

5/5 - (1 Głos)