Zobacz różne sposoby na usuwanie zaskórników

Sposoby na zaskórniki Wyróżniamy różne rodzaje zaskórników, potocznie nazywanymi wągrami. Zaskórniki dzielimy na otwarte i zamknięte. Te pierwsze pojawiają się w postaci czarnych kropek na skórze, natomiast te drugie prześwitują pod skórą. Do najczęściej występujących zaliczamy: zaskórniki na twarzy, zaskórniki na czole, zaskórniki na policzkach, zaskórniki na nosie, zaskórniki na brodzie.  Są one w widocznym miejscu. Sprawiają, że osoba borykającymi się z nimi na co dzień czuje się niekomfortowo i nieatrakcyjnie, pogarsza to jej samopoczucie oraz obniża samoocenę. Do rzadziej występujących zaliczają się zaskórniki na szyi, zaskórniki na dekolcie, zaskórniki na plecach. Są one mniej zauważalne. Wiele osób aby się ich pozbyć korzysta z metody na wyciskanie zaskórników. Nie jest to jednak polecane, jest niebezpieczne i prowadzi do powikłań. Nie warto przeprowadzać tego rodzaju zabiegu na usuwanie zaskórników. Jak się pozbyć zaskórników? Za pomocą zabiegów kosmetycznych oraz medycyny estetycznej, można także zasięgnąć porady dermatologa. Zaskórniki jak się ich pozbyć w bezpieczny, skuteczny, trwały, dający największe rezultaty sposób? Jak usunąć zaskórniki aby dobrze czuć się w swojej skórze, czuć się atrakcyjnie i komfortowo?

Zaskórniki można usunąć na kilka sposobów. Do najlepszych zabiegów na usuwanie zaskórników zaliczają się metody, zabiegi oferowane przez specjalistów medycyny estetycznej. Tuszowanie makijażem, ukrywanie, maskowanie, wyciskanie zaskórników to żadna metoda. Zaskórniki na policzkach, zaskórniki na nosie, zaskórniki na czole, zaskórniki na brodzie, zaskórniki na twarzy, zaskórniki na dekolcie, zaskórniki na szyi, zaskórniki na plecach można usunąć za pomocą trzech skutecznych metod. Wszystkie te metody usuwania zaskórników i więcej informacji o nich można znaleźć na stronie zaufanego salonu Clinica Cosmetologica:
https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/zaskorniki/

Zaskórniki jak się ich pozbyć?

Pierwszą z możliwych metod, która odpowiada na pytanie jak się pozbyć zaskórników jest zastosowanie peelingu kawitacyjnego. Jest  to metoda, która polega na oczyszczaniu skóry, usuwania zrogowaciałego naskórka, usuwania nadmiaru sebum za pomocą fal ultradźwiękowych. Jest to metoda ciesząca się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Jest skuteczna, bezpieczna, daje ogromne efekty.

Drugą z metod, która odpowiada na pytanie jak usunąć zaskórniki jest peeling kwasami. Do tego rodzaju zabiegu wykorzystuje się jeden z czterech kwasów, dostosowanych do rodzaju naszej cery. Należą do nich:

  • kwas migdałowy
  • kwas salicylowy
  • kwas pirogronowy,
  • kwas glikolowy.

Jest to metoda, która pozwala na dostanie się do najgłębszych warstw skóry, oczyszcza, usuwa zrogowaciały naskórek.

Trzecią metodą, która jest bardzo podobna do peelingu kwasami jest zabieg Acnelan. Jest to zabieg, który polega na usuwaniu zrogowaciałego naskórka, oczyszczaniu skóry twarzy za pomocą kwasów takich jak:

  • kwas migdałowy
  • kwas szikimowy
  • kwas salicylowy
  • sodium lepargilate.

Są to ciekawe zabiegi, skuteczne, bezpieczne, dające ogromne rezultaty. Dzięki nim możemy pozbyć się problemu w postaci niechcianych, krępujących nas zaskórników. Oczyszczają skórę, złuszczają martwy, zrogowaciały naskórek. Sprawiają, że skóra staje się oczyszczona, bez zbędnych defektów.

 

Artykuł napisany przy współpracy z portalem medicinemag.pl

5/5 - (1 Głos)