Lifting twarzy bez użycia skalpela – Ultraformer III HIFU

Nieestetyczna wiotka skóra jest problemem, z którym boryka się wielu z nas. Dotychczas jedynym sposobem na jej pozbycie się był zabieg chirurgiczny. Na szczęście współczesna medycyna estetyczna i kosmetologia dają nam dziś do dyspozycji bezinwazyjną i w pełni bezpieczną alternatywę. Zabieg Ultraformer III HIFU, bo o nim właśnie mowa, określany jest jako lifting twarzy bez skalpela, chociaż co warto już w tym miejscu zaznaczyć, nie jest to jego jedyne zastosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej nowej na polskim rynku metodzie, przeczytaj dalszą część artykułu, która pokrótce przedstawi Ci podstawowe informacje na temat Ultraformer III HIFU.

Lifting twarzy bez skalpela – na czym polega zabieg Ultraformer III HIFU?

Bezinwazyjny lifting twarzy, jakim jest zabieg Ultraformer III HIFU jest nowatorską metodą opartą na działaniu fal ultradźwiękowych (tych samych, które są znane z aparatów USG). Te, wnikając w wybrane przez kosmetologa warstwy naszej skóry, stymulują w nich między innymi procesy regeneracyjne, naprawcze oraz indukują tworzenie nowych włókien kolagenowych. Bezpośrednim efektem tych działań jest delikatne obkurczenie się tkanek i znacznie zwiększenie się ich jędrności oraz elastyczności. Co bardzo ważne, poprawa jakości skóry obserwowana jest już po pierwszym wykonanym zabiegu, więc niewiele osób decyduje się na całą serię.

Lifting twarzy oraz lifting ciała – wskazania do wykorzystania metody Ultraformer III HIFU?

Sprzęt Ultraformer III do liftingu bez skalpelaUltraformer III HIFU sprawdzi się doskonale zarówno jako bezinwazyjny lifting twarzy, jak i lifting ciała. Hasła te jednak brzmią dość ogólnikowo. Jakie dokładnie wskazania posiada opisywany przez nas zabieg?

  • Zmarszczki na twarzy – bez wątpienia ich pojawienie się jest naturalną konsekwencją starzenia się naszej skóry. Co oczywiste, możemy z nimi jednak walczyć, a zabieg Ultraformer III HIFU spośród różnych metod charakteryzuje się jedną z najlepszych skuteczności działania.
  • Podwójny podbródek – zazwyczaj występuję o ludzi otyłych, ale może zagościć również na twarzy osób szczuplejszych. Bez wątpienia niekorzystnie wpływa na wygląd, a walka z nim jest stosunkowo trudna. Dobrym pomysłem w jego przypadku jest wypróbowanie zabiegu Ultraformer III HIFU.
  • Oponka na brzuchu – czy to u kobiet, czy to u mężczyzn, ten defekt kosmetyczny niejednego może wpędzić w kompleksy. Zabieg Ultraformer III HIFU, dzięki swojemu obkurczającemu działaniu, świetnie sobie z nim poradzi.
  • Kurze łapki pod oczami – nadają twarzy zmęczony wygląd, a operacje chirurgiczne w tym rejonie są mocno obciążające. Jako alternatywę do nich warto wsiąć pod uwagę zabieg urządzeniem Ultraformer.

Bezinwazyjny lifting twarzy – jakie efekty daję zabieg Ultraformer III HIFU?

Jak już wcześniej wspominaliśmy, zabieg Ultraformer obkurcza tkanki skóry i zwiększa ich napięcie. Bezpośrednią konsekwencją tychże działań jest jędrniejsza, elastyczniejsza i zdrowiej wyglądająca skóra. Co warto zaznaczyć, efekty zabiegu pojawiają się już po pierwszej sesji, ale warto powtórzyć je kilkukrotnie.

Poczytaj więcej o efektach: https://jakrzucicpalenie.net.pl/zabiegi-nieinwazyjne/odmlodzona-skora-bez-skalpela-i-igiel/

HIFU na zmarszczki przed i po

Lifting twarzy Ultraformer III HIFU – przeciwwskazania

Zabieg Ultraformer III HIFU należy do zabiegów wysoce bezpiecznych, ale jak każda procedura medyczna ma swoje przeciwwskazania. Spośród nich należałoby wymienić:

  • Ciąża i okres karmienia piersią – w tym okresie, ze względu na bezpieczeństwo dziecka, warto wstrzymać się od jakichkolwiek działań kosmetycznych.
  • Nowotwory – ze względu na ciężkość tych schorzeń z zabiegami kosmetycznymi należy zaczekać do ich wyleczenia.
  • Zakażenia skóry – głowica urządzenia mogłaby przenieść patogeny na inne części ciała.

Jak widać, Zabieg z wykorzystaniem sprzętu Ultraformer III do świetna alternatywa dla tradycyjnych metod liftingu twarzy i ciała. Nie wymaga rekonwalescencji i wystarczy wykonać go tylko raz, by uzyskać pożądane efekty ujędrnienia i wygładzenia skóry.

 

 

5/5 - (11 Głosów)