Zabiegi na cellulit – jak zredukować cellulit skutecznie?

Jest zmorą każdej kobiety. Nie trzeba się starać, żeby go mieć, trzeba za to mocno nadwyrężać swoje siły, aby się go pozbyć. A i próby jego likwidacji nie zawsze kończą się pomyślnie. Cellulit. Pojawia się najczęściej w okolicach ud i pośladków. Nasza skóra staje się wtedy pomarszczona i swoim wyglądem przypomina skórkę pomarańczową. Dlaczego kobiety go nie akceptuję? Z jednego prostego względu – wygląda po prostu nieestetycznie.

Jak zwalczyć cellulit?

Kobiety próbują wielu metod. Najczęściej zwiększają swoją aktywność fizyczną, wprowadzają zmiany do swojej diety, stosują redukujące masaże. Część z nich sięga po kremy antycelulitowe, które zapewniają o tym, że po miesiącu stosowania „skórka pomarańczowa” wyraźnie się zmniejszy. Te metody usuwania cellulitu, niestety, nie sprawdzają się do końca. Zazwyczaj pomagają tylko częściowo, a efekty stosowania kremu widać tylko przez chwilę. Likwidacja cellulitu nie jest prostą sprawą. Najlepiej w walce z nieestetyczną skórą sprawdzają się zabiegi kosmetyczne. Dzisiaj rynek kosmetyczny proponuje szereg takich zabiegów.

Zabiegi kosmetyczne na cellulit

Skuteczne zabiegi na cellulit to takie, które co jakiś czas powtarzamy. Trzeba się liczyć z tym, że mają one swoją cenę – niektóre nawet bardzo wysoką. Jednak dla kobiet, które marzą znów o gładkiej skórze, wstydzą się założyć krótką spódnicę latem, nie mówiąc już o stroju kąpielowym, cena nie gra roli. Liczy się skutek. Oto kilka profesjonalnych i innowacyjnych zabiegów usuwania „pomarańczowej skórki” nawet w bardzo zaawansowanym stadium.

  1. Venus Lagacy – jest bezpieczny i bezinwazyjny, a efekty jego zastosowania widać niemalże natychmiastowo. Zaraz po jego wykonaniu można stosować wszystkie, codzienne czynności.
  2. Icoone laser – łączy dwie technologie; masaż rolkami oraz działanie laserem. Nie tylko redukuje zbędną tkankę tłuszczową, ale pomaga zmniejszyć widoczność zmarszczek, spowalnia starzenie się skóry.
  3. Cellu M6 Integral – to urządzenie pozwala na przeprowadzenie masażu na wybranych partiach ciała. Dzięki innowacyjnej głowicy zabieg jest skuteczny – fałda tkanki jest zasysana nawet o 50% więcej niż w przypadku innych urządzeń. Warto dodać, że ten zabieg to prawdziwa przyjemność dla pacjentki.
  4. Pollogen Legend – nie tylko usuwa cellulit, ale również świetnie sprawdza się przy modelowaniu sylwetki, czy też odmładzaniu twarzy. Pomaga zmniejszyć widoczność rozstępów.
  5. Maximus – zabiegi tym urządzeniem są bezpieczne i nie wymagają rekonwalescencji. Urządzenie sprawia, ze mięśnie mocno się aktywują, dzięki czemu komórki tłuszczowe wypychane są na zewnątrz znacznie skuteczniej i szybciej.
  6. Dermapen – tym urządzeniem medycznym wykonuje się zabiegi anti-aging, rozjaśniające skórę twarzy, regenerujące. Dzięki pulsującym igłom urządzenie skutecznie pobudza pracę skóry i zwiększa jej elastyczność.
  7. Mezopen – to urządzenie służy do mikronakłuwania skóry. Dzięki temu w głąb dostają się substancje czynne, dzięki którym możemy odmłodzić skórę, zregenerować ją, rozjaśnić, a także zahamować proces wypadania włosów.

Którą z tych metod wybrać? W podjęciu tej decyzji ważne jest, aby odpowiednio ocenić stopień zaawansowania naszego „skórnego problemu”. Trzeba pamiętać, że im jest większy, tym trudniej cellulit zlikwidować, dlatego nie powinniśmy zwlekać i szybko zastosować najskuteczniejsze metody. Zabiegi kosmetyczne na cellulit trzeba odpowiednio dobrać – tę decyzję najlepiej skonsultować z lekarzem specjalistą.

Umów się na zabiegi na cellulit w Sopocie

Clinica Cosmetologica Sopot

ul. Haffnera 6 (Krzywy Domek, 1 piętro)

Rejestracja: +48 791 600 605

5/5 - (6 Głosów)